Düğün Organizasyon

Yakamoz Organizasyon 2004 yılından bu güne süregelen zaman da sayısız Düğün Davet Organizasyonlarına imza atmiş, Düğün Davet kutlamalarınızı unutulmaz kılacağınız bu özel günde Yakamoz Organizasyon heyecanınıza ve bu özel gününüzde sizlerle birlikte olmaya devam etmektedir. Herkesin hayatının dönüm noktası olan düğünler ve o gecenin anlamını Işıltılı bir hale getirmek için çıkmış olduğumuz bu yolda sorumluluğumuzun bilincinde, tecrübeli, profesyonel ve dinamik ekibimizle başarı merdivenlerini hızla tırmanmıştır.

Hayallerinizin Yakamoz Işiltisinda unutulmaz bir geceye dönüştürmk için detaycı ve hassas disiplinli ve yarıtıcı çalışmlarımız işimize duyduğumuz sevgi ve saygının bir unsuru olup , bizleri sizlere bir adım daha yaklaştırarak başarı merdivenlerini hızla tırmanmaya ; Her geçen gün kalitemizi bir adım daha ileriye taşıyan en onemli unsurlardır.

Hayatınızın bu en anlamlı ve özel gününü emanet alacağımız bu düğün davetinizde siz değerli iş ortaklarımızla en özel tasarımları, fikirleri, paylaşmak ve heyecanınızda Yakamoz farkının hissedildiği size özel unutulmaz bir gecenin keyfini beraber paylaşalım.Yakamoz Organizasyon Ailesi olarak Düğün Davet organizasyonlarada bizim görevimiz , Sizlerin bu en şık gecenizde kendi düğününüzde bir davetli kadar rahat ağırlanmanızı, sağlamak ve o gecenin keyfini herkesten çok sizlere yaşatmaktır.

HAYATINIZIN EN GÜZEL ANINI IŞILTIYA DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN BİR YAKAMOZ DOKUNUŞU

HİZMETLERİMİZ

» Giriş Takları
» Kokteyl alanı (Çiçek-Kumaş)
» Host- Hostes Temini
» Mekan Süsleme, Mum Dekorasyonu, Masa Aranjmanları, Şamdanlar, Peçete Bilezikleri, Nikah Masası Süsleme, Bebek Odası Süsleme, Havuz Süsleme, Gelin Yolları
» Davetiye, Nikah şekerleri, Bebek Şekerleri
» Sünnet Düğünü Süsleme, Kına Gecesi, Balon Süslemeleri, Catering, Animasyon,Volkan Şelale ( Görsel Show), Ses – Işık – Müzik Sistemleri, L C V Hizmetleri, Fotoğraf – Video – Barkovizyon Hizmetleri

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Düğün, davet, nişan organizasyonu, Düğün süsleme hizmetleri, Masa süslemeleri, masa üstü canlı çiçek (Çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır) Düğün ve davetlerinizde masa üstü süslemeleri için masa üstü çiçekli şamdanlar veya kristal şamdanlar, Masa üstü süsleme, (Renkli pul, payet, boncuklar ve çeşitli süsler) Gelin damat masası süsleme, Nikah masası süsleme, (Özel tüllerle ve şık kumaşlarla dökümlü süsleme 2 adet yüksek deri gelin damat sandalyesi + 2 adet büyük özel canlı çiçek ) veya şık kristal taşlarla süslü nikah masası, Gelin yolu süslemesi, Gelin yolu çiçek takı süsleme, (Canlı çiçekli sarmaşıklı let ışıklı) Düğün çüçekleri, Volkan ve ışık seli, Havai fişek gösterisi, Masa süsleme, Sandalye süsleme, Masa sandalye süsleme, Masa sandalye giydirme ve diğer düğün süslemeleri Havuz başı düğün organizasyonları, Tekne düğünü organizasyonu, Kır düğünü organizasyonları, Catering hizmetleri, Düğün süslemesi, Düğün salonu süsleme, Düğün ekipmanları kiralama, Düğün yeri temini ve anlaşmalı düğün mekanları.

Düğünü Organizasyonu Süsleme Hizmetleri

» Masa Süslemesi. (masa kapaklı yada runner)
» Masa üstü aranjman canlı çiçek. (çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır) Veya çiçekli şamdan.
» Masalara pul ve renkli süsler serpiştirilmesi.
» Sandalye Süslemesi.(sandalye giydirme beyaz parlak örtü ile arkası renkli cam organze fiyonkla bağlı)
» Gelin Yolu Süslemesi. (Giriş Takı + sarmaşıklı ve let ışıklı yollar + 2 adet yol kenarı ferforje şamdan + canlı çiçek + mum + 2 adet volkan + sis makinesi ve Kırmızı Halı)
» Gelin Damat masası veya nikah masası. (tüllerle ve şık kumaşlarla süslü 2 adet yüksek deri gelin damat sandalyesi + 2 adet büyük özel canlı çiçek)
» Alanın tül ve kumaşlarla süslenmesi
» Anı kürsüsü ve anı defteri.
» Volkanlar. (gelin yolu ve dans sahnesi için)

Yaz Düğünü Organizasyonları

Haziran ayı düğün ayı derler… Düğün organizasyonları için en çok tercih edilen mevsim yaz mevsimidir. Yaz düğünleri düşsel güzellikler taşıdığı için bir başka tat bırakır. Tarihi mekanlarda, hoş bir restorantta, kırda veya teknede yaz düğünü için de hizmetinizdeyiz. Yaz düğünü için genelde düğün ortamı olarak açık bir alan tercih edilir ama durumunda, yağmur sürprizini de unutmayın.

Kır Düğünü Organizasyonu

Kır düğünü mekanları, kır düğünleri son yılların trendi, kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ve aklınızda fazla bir yer yoksa kır düğünü için tüm detaylar ve çeşitli yer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Kır düğünleri diğer düğün mekanlarına göre daha samimi, doğal bir ortam yaratılmasını sağlar.

Tekne Düğünü Organizasyonu

Mavi sularda mutluluğa yelken açacağınız bir tekne düğünü düşünüyorsanız tekne kiralama dahil tüm detayları ve süslemeleri sizin için organize edebiliriz. Teknede düğün artık bir lüks değil herkesin zevkine cevap veren bir ihtiyaçtır. Düğün için tekne bulmak, en uygun fiyata tekne kiralama bizim işimiz. Siz sadece kiralık tekneler arasında tercih yapın, Tekne süsleme hizmetleri…

Sirket Organizasyonlari

Yakamoz Organizasyon 2007 yılından bu yana her yıl siz değerli iş ortakları aracılığı ile şirket ve kurumsal organizasyonlarda birlikte çalışarak güven ve kalitesi ile organizasyon firmaları arasında yerini almıştır.şirket organizasyonları kapsamında davet organizasyonlar, kokteyl organizasyonları, yemek catering hizmetleri, bayi toplantıları, müşteri tanıtım çalışmaları, reklam filmleri, dış saha tanıtım organizasyonları, şirket organizasyon hizmetleri,

 

firma hizmetleri, yakamoz organizasyon olarak birlikte çalışmayı hedeflemekteyiz.

Şirket Organizasyonları, ……………………………….Firma organizasyonları,

Bayi Toplantıları, ……………………………………………Yemek organizasyonları,

Reklam Tanıtım Hizmetleri, …………………………..Tanıtım Organizasyonları,

Catering Hizmeti, …………………………………………

Tiyatro ve Standup

Çocuğun hayal dünyası ve gerçekleri iç içedir. Çocuk, dış dünyasındaki olaylardan etkilenince, taklit yeteneğini kullanarak canlandırma yapar ve hayal dünyasından kattıklarıyla da oyunlarını zenginleştirir. Hayale dayalı oyunlarında, etrafında bulunan ve dikkatini çeken kimseleri taklit eden çocuğun, kimi zaman cansız varlıkları canlıymış gibi düşünmekten çok hoşlandığı gözlenmektedir. Bu nedenle çocuk kuklaları konuşturmayı çok sever ya da trenleriyle, arabalarıyla ve bebekleriyle oynarken onlara ait sesler çıkarır. Bir nevi, kendi vücudunu devreden çıkararak, kullandığı nesnelere canlılık kazandırır. Çocuğun ruh ve beden gelişimi için bu ve buna benzer oyunların olabildiğince zenginleşmesi gereklidir.

Çocuk tek başına oynadığı gibi, yaşıtlarıyla da çeşitli oyunlar oynar. İki ve daha çok çocuğun bir arada oynadıkları oyunlarda, oyun o anda belirlenir ve uygulamaya geçilir. Çocuklardan birisi de oyunun yönetmeni olur. Hemen rol dağıtımı yapılır ve diğer çocuklar da oyunu yönetmenin belirlediği sınırlar içinde oynarlar. Oyun esnasındaki diyaloglar ise, oyunun konusuna göre şekillenir. Bu tür oyunlar, çocuğun çevresi ile olan ilişkilerini geliştirmede çok büyük katkı sağlamaktadır.

Çocuğun hayatında önemli bir yer tutan oyunların canlandırılması ile bir tiyatro eserinin hazırlanıp sahnelenmesi arasında büyük bir benzerlik olduğu kolayca gözlemlenebilir. Tiyatro, diğer bir deyişle ‘dramatizasyon’, çocuğun çok yönlü gelişmesinde önemli bir rol oynar. Çocuk, aktif, kendine güvenen, çevresi ile sağlıklı ilişkiler kuran, öğrendiklerini hayata geçiren bir insan profili olarak çok yönlü gelişir.

Tiyatronun çok üzerindeki pek çok olumlu etkisinden birisi de ona dayanışmayı öğretmesidir. Tiyatro, birlikteliğe dayanan bir sanat faaliyeti olduğu için, tiyatroda görev alan çocuklar, birlikte bir işi başarmanın yanında, dayanışmanın ve birbirlerine destek olmanın önemini de kavrarlar. Çocuğun  daha sonraki dönemlerinde paylaşımcı olması ve bir ekip içinde rahatlıkla çalışmasında, tiyatro faaliyetlerinin yeri oldukça fazladır.

Çocuk ve tiyatro oyunlarıyla ilişkisi aşağıdaki üç ana grupta incelenebilir:

1. Okul Öncesi Grup (0-6 yaş): Bu yaş grubundaki çocuklar, bir oyunu seyretmek yerine, oyuna katılmak isterler. Bu yüzden tiyatro sahnesi, ortada ve çocuklarla iç içe olabilecek şekilde düzenlemelidir. Oyuncular çocuklara sevgiyle yaklaşmalıdır. Oyunda kullanılacak kostüm ve dekorlarda çocuğun kendi hayal dünyasını da kullanmasına imkân tanımak ve kendini oyun içinde hissetmesini sağlamak için sadelik tercih edilmelidir.

2. İlköğretim Birinci Kademe (8-12 yaş): Bu yaştaki çocuklar çevreleriyle uyum içinde olma ve ilişki kurma isteğindedirler. Paylaşımcı yönleri ön plana çıkmaya başlamıştır. Etraflarında olup bitenleri nedenleriyle birlikte öğrenmeye ve kendilerince bir sonuca bağlamaya çalışırlar. Bu nedenle oyunları sadece gözlemlemekle kalmazlar, aynı aktif olarak oyunlara katılırlar. Öğrenme istekleri çok yoğun olduğu için, akıllarına gelen veya kafalarına takılan her türlü soruyu sorup cevabını öğrenmek isterler. Bu nedenle, bu yaş grubundaki çocukların tiyatro ile uğraşmaları, onların dışa dönük olmalarında önemli bir adım olacaktır. Bu yaş grubu için yazılan oyun metinleri, kurgu yönünden sağlam ve aşırı çocuksu davranışlardan uzak olmalıdır.

3. İlköğretim İkinci Kademe (12-15 yaş): Bu yaş grubundaki çocuklar, büyüklere yönelik tiyatro ile çocuk tiyatrosu arasındaki geçiş dönemini yaşamaktadırlar. Diğer yaş grubuna dâhil olan çocukların oyunları genellikle doğaçlama ve hayal ürünüyken, bu yaş grubunda oynanan oyunlar daha gerçekçidir. Bu gruptaki çocuklar değişken bir ruh yapısına sahiptirler. Bu nedenle, kimi zaman olgun, kimi zaman da çocuksu bir karaktere büründükleri gözlemlenebilir. Oyunların akışı da ruh hallerine göre inişli çıkışlıdır.

Yaşları kaç olursa olsun, kendi yaptıkları işlerin beğenilmesini isteyen çocuklar, sahneledikleri oyunları büyüklerin izlemesinden ve onların beğenilerini almaktan büyük mutluluk duyarlar. Bu, onların özgüvenlerinin gelişmesini sağlar.

Daha küçük yaşta oynadıkları oyunlarla farkında olmadan tiyatroyla tanışan çocuklar, tiyatroyla büyüdükleri zaman kişilik ve kimlik kazanmış sağlıklı bireyler olacaklardır.

O halde ne bekliyoruz? Haydi, çocuklarımızı tiyatroyla tanıştıralım!

Tiyatro Gösterileri (Tiyatro gösterileri, etkinlikleri ve haber platformu

TİYATRO GÖSTERİSİTİYATROGÖSTERİLERİ, tiyatro .

FinansBank Doktorlara Özel Tiyatro GösterisiTiyatro Gösterileri

Bursa Kültür Sanat, Bursa Tiyatro, Bursa Sergi, Bursa Gösteri, Bursa

Yabancı Uyruklu Öğrenciler Müzik, Dans ve Tiyatro Gösterisi

Hastanemizde Tiyatro Gösterisi – Ankara Numune Eğitim ve

Bayrak günü tiyatro gösterisi

Okul Öncesi Çocuklar İçin Tiyatro Gösterisi

Belediye’den yerel tiyatro gösterisi

Engelliler İçin Ünlülerden Tiyatro Gösterisi |

ankaradaki tiyatro gösterileri-tiyatro gösterileri izleankarada tiyatro gösterileri-ankara tiyatro gösterileri

tiyatro etkinlik takvimidenizlide tiyatro etkinlikleriüstün dökmen tiyatro-istanbul’da tiyatro

Catering hizmeti

   Çalıştığımız hazır yemek firmalarının tamamı sektöründe deneyimli ve profesyonel olup tüm kalite yönetim belgelerine sahiptir. İster bulunduğunuz ilçeyi tıklayarak bölgenizdeki firma ile direkt görüşün, isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın size en uygun firmayı yönlendirelim. Sizleride İstanbuldaki organizasyon firmamıza bekleriz.

delta-yemek007-b images resim_1340751346_6

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet koltuğu, sünnet koltuk, sünnet mehter takımı, sünnet palyaçosu, sünnet taht, sünnet taht organizasyonu, sünnet tahtı, süsleme, taht süsleme, taht yeniçeri, volkan, yeniçeri,sandalye, sandalye süsleme, sandalye süslemesi, sandalye süslemeleri, sandalye kiralama, masa süsleme, masa süslemesi, masa süslemeleri, sandalye ve masa süslemeleri, istanbul süsleme hizmetleri, sünnet düğün organizasyonu, sünnet tahtı kiralama hizmetleri,

sünnet koltuğu kiralama hizmeti, sünnet tahtı süsleme hizmetleri, sünnet yatağı kiralama, sünnet yatağı süsleme hizmetleri yakamoz organizasyon tarafından verilmektedir.

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Organizasyonu:

Son dönemlerde gösterişli bir organizasyon haline geln sünnet taht ve yeniçeri seramonisi; Sünnet çocuklarınında vazgeçilmezi haline geldi. Organizasyonda 4 yeniçeri askeri kıyafetli görevli ( öndeki iki yeniçeri ellerinde meşaleler) sünnet tahtını üzerinde sünnet çocuğuyla birlikte mehter marşı eşliğinde mekana görkemli bir şekilde girişi sağlınıyor. Yürüyüş esnasında volkanlarla görselliğe farklı bir hava katılıyor. Sünnet çocuğunun tüm misafirleri selamlaması tüm davetlilerin masalarının önlerinde sünnet tahtı eşliğinde gezdirilerek sağlanıyor. Son olarak sünnet tahtı sahneye yakın bir yerde fotoğraf çeklimi tebrik ve takı merasiminde yeniçeri askerler taht etrafında nöbet halinde bekliyorlar. Tebrik sonrası salondan sıra ile çıkan yeniçeri askerler bu organizasyon sona eriyor. ( Sünnet tahtı düğün organizasyonu sonuna kadar sahnede kalıyor)

Masa sandalye süsleme organizasyonu

Masa süslemede kullandığımız en kaliteli şanzelize kumaşlarla her mekana uygun 17 renk çeşidimiz ile kaliteden Ödün vermeyen firmamız Sandalye süsleme, sandalye bağlama, sandalye giydirme gibi özel süslemelerde mevcuttur. 17 çeşit renk ile sandalye giydirme ile masa uyumu mekan uyumu sağlamaktadır. Sandalye bağlamasında ise renglerimizde sınır yoktur her renkten mevcuttur. Masa sandalye süslemesi yapan firmamız istanbulun en şık mekanlarında yılların tecrübesi ile 7/24 boyunca Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Masa süsleme, sandalye süsleme, en şık tasarımlarlarımızla hizmetinizdeyiz.
Yakamoz Organizasyon firması olarak Sünnet düğünü, sünnet organizasyonalrında , kır düğünü ve mekan düğünlerinde masa ve sandalye görselleriniz istediğiniz gibi değiştirip sizlerin zevkine göre tasarlıyoruz . Bu çocuğunuz en özel ve heyecanlı gününde sizlerinde telaşesini ortak oluyoruz en şık sünnet düğünlerini sizlerin zevkine göre hazırlıyoruz.

Balon süsleme organizasyonu :

Sünnet Düğün Organizasyonlarında balon süsleme, balon kemer, balon papatyalar, balon dekorasyon, balon sütunlar, balon nazar boncuğu, sünnet baskılı balonlar, nazar boncuklu balonlarla; sünnet salonlarını, restorantları yada kır düğünü tercihi için kır düğün mekanlarını sünnet düğünü konseptine uygun görsellerle zenginleştiriyoruz.

Volkan konfeti organizasyonu:

Sünnet düğün organizasyonlarında konfeti, volakn, havai fişek, iç mekan kır düğün mekanlarında mehtermarşı eşliğinde deki çıkışlarda volkan gösterisi, konfeti gösterisi, havai fişek gösterisi düğünümüze inanılmaz bir renk katmaktadır, sünnet düğün davet organizasyonlarının olmazsa olmazları arasında kendisine yer bulan konfeti, volkan, hizmetini vermekteyiz.

Palyaço Hizmeti:

Yakamoz organizasyon palyaçopalyaço grubu olarak ; Marmara bölgesinde ki tüm illerde faaliyet göstermekteyiz.Animasyon hizmetlerinde geniş bir sektör yelpazesine sahip olan bu branşta ; Animatör, kostüm karekterler ve palyaçolarımız eğlenceli bir işle meşgul olmalarına rağmen işlerini ciddiyetle uygulamktadırlar.

Organizasyon Sirketleri

Biz Yakamoz Organizasyon olarak İstanbul Kadıköyde hizmet vermekteyiz.

Volkan Konfeti Show

Volkan Konfeti Show volkan

HABERLERİMİZ

Atılan konfetiler nedeniyle derbi mücadelesinin başlamasıyla, maça ara verilmesi bir anda oldu.

Hava atışının yapılmasının ardından Fenerbahçe taraftarları bir anda sahaya konfeti yağdırırlarken, hakemler oyunu durdurarak salon zemininin temizlenmesini bekledi. Kısa süreli aranın ardından müsabakaya devam edildi.Takımların seremoni için sahaya çıkması ile birlikte tribünlerden atılan konfetiler ile Fiyapı İnönü Stadı adeta karnaval yerine döndü.

Düğün, balo vb. eğlencelerde, spor karşılaşmalarında serpilen, küçük yuvarlak pul biçiminde kesilmiş renkli kâğıt parçaları

Volkan ve Konfeti Show ,Düğün Süsleme, Düğün Dekorasyonu

Palyaço Hizmeti – Havai Fişek Volkan Show

Volkan Show | Volkan Gösterisi | volkano

Evlilik Organizasyonu, Düğün Volkan Süsleme, Düğün Konfeti Show

Volkan show – Sünnet Düğünü

Volkan show – Sünnet düğünü – Organizasyon

Volkan ve Konfeti Show

İç Mekan VolkanKonfeti Paketi 60 Düğünlük , , Salonlara Yonelik 

Volkan Satışı , KonfetiVolkan Gösterisi , Volkan Şelalesi

Havai Fişek Satışı ,Konfeti , Volkan Gösterisi , Meşale Satışı , Pasta

KONFETİ VOLKAN GÜLLÜ KONFETİ PARALI KONFETİ

Volkan Havai Fişek Gösteri Ürün ve Ekipmanları – Amatör Havai 

Volkan Konfeti Show – Sünnet Düğünü

Sünnet Süsleme Malzemeler

konfeti anlam-konfeti türkçe anlamı-konfeti türkçe sözlük-konfeti ingilizce anlamı-konfeti fiyatları-konfeti nasıl patlatılır-konfeti nerede satılır-konfeti makinası

Konser Organizasyonu

Başta Türkiye Olmak Üzere Dünyanın Heryerinde Düzenlenmektedir… Organizasyonlarımızda sanatçılarımızın tanıtımlarına yer vermekteyiz.. Konser organizasyonalrımız hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Yada İstanbuldaki organizasyon firmamıza bekleriz.

konser-organizasyon    konserorganizasyon8    593_konser-organizasyon-8

Fuar Organizasyonları

Fuar alanlarına özel standlar, ses, müzik, branda, afiş, baskı vb. işleri İstanbuldaki organizasyon firmamıza danışarak halledebilirsiniz.

fuar   KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA   resim_1340750869_9

Fuar Stand Hizmetleri

Fuar alanlarına özel standlar, ses, müzik, branda, afiş, baskı vb. işleri İstanbuldaki organizasyon firmamıza danışarak halledebilirsiniz.

resim_1340750869_9   KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA   fuar

Sonraki Sayfa »