Karikatürist Hizmeti

Karikatür :Bir kişinin bir şeyin ya da bir olayın tuhaf ve gülünç taraflarını meydana koyacak şekilde yapılan resime verilen addır. Karikatür, bir resim sanatıdır. Bu resimleri çizenlere karikatürcü veya karikatürist denir Karikatürler, güdülen amaçlara göre, şaka etmek, alay etmek ya da küçük düşürmek için yapılmış olabilir. Kuvvetli bir anlatım kudretini gerektirdiği için ince ve önemli bir sanat şubesidir. İstanbulda Organizasyon hizmeti vermekteyiz.

       Karikatür, özelliği itibarıyla tanınan, bilinen orijinalinden farklıdır. Karikatür, konu olan bir kişinin veya bir olayın dikkati çekici özelliklerini ortaya koyar. Çoğu zaman kişinin bazı özelliklerinin abartılmasını konu eder.

  

      Karikatüristlerimiz işini meslek edinmiş yazar köşe yazarı eğitimci  ressam ve bir çok sergilere imza atmış mizah sanatçıları, profesyonel kadrolardan oluşturulmuştur. Doğum günleri için ayrıca ressamlık bölümü öğrenci ve mezunları, mizah dergisi karikatüristlerinden de oluşmaktadır.

 

      Karikatür hayatımızda artık etkin bir rol oynamaya başladığı bu son yıllarda olaylara mizah açısandan bakabilen karikatürisltlerimiz minik arkadaşların karikatürlerini çok sevdikleri hayvan film kahramanları, meyve ve sebzelerde oluşan kombineler le onları mutlu etmektedir.

 

      Genelde özel gün ve davetlerde, doğum günlerinde, açılış ve reklam organizasyonlarında,AVM etkinliklerinde, tanıtım organizasyonlarında, ulusal bayram etkinliklerinde karikatüristlerimiz olayın bir parçası haline gelmiştir.farklı fikirler ve süprizler için karikatür servisimiz her zaman hizmetinizdedir.

ghhg    karikaturist

Yorum Yapılmamış

Henüz yorum yapılmamış.

Özür dileriz, yorum formu şimdilik kapalı.