Palyaço Hizmeti

Yakamoz organizasyon palyaço grubu olarak ; Marmara bölgesinde ki tüm illerde faaliyet Göstermekteyiz. Animasyon hizmetlerinde geniş bir sektör yelpazesine sahip olan bu branşta ; Animatör, kostüm karekterler ve palyaçolarımız eğlenceli bir işle meşgul olmalarına rağmen işlerini ciddiyetle uygulamaktadırlar. Eğitimlerini tiyatro, kişisel gelişim ve super vizorlerden alan animatorlerimiz Doğum Günlerinde, Okul gösteri ve Açılış Organizasyonlarında, 23 nisan , 19 mayıs, 30 ağust 29 ekim Yılbaşı Eğlenceleri , Sünnet Düğün Organizasyonları , Piknik Organizasyonlarında , Hediye Servisleri, Özel Gün ve Kutlamalrınızda profosyonel bir şekilde hizmet vermektedirler.

Bu alanda geniş ve tecrubeli bir kadroya sahip olan palyaçopalyaço grubu istanbul ve bir çok ilde göstermiş oldukları başarılı performansları ile göz doldurmaktadırlar.en güzel en eğlenceli ve özel anlarınızda miniklerimiz içinde yer açmak için sizlerle birlikte daha iyiye ulaşabilmenin gayreti içerindeyiz.
Palyaço Animasyon Show Hizmet Alanları

BAYAN ANİMATÖRLER …………………………. BAY ANİMATÖRLER

PALYAÇO…………………………………..PALYAÇO
PAMUK PRENSES………………………….TAVŞAN
SINDRELLA…………………………………BATMAN
UYUYAN GÜZEL……………………………SPIDERMAN
TAVŞAN……………………………………KORSAN
KEDİ………………………………………..KEDİ
DALMAÇYALI………………………………DALMAÇYALI
UZAYLI KIZ……………………………….BALERİN
BALERİN……………………………………WINNIE THE POOH
WINNIE THE POOH……………………….ASKER
KIZILDERELİ KIZ………………………….KIZILDERELİ
MELEK……………………………………..SUPERMAN
MİNİ MOUSE……………………………..MİCKEY MOUSE

…Açılış için palyaço, Broşür dağıtımı için Animatör, Kostüm Karekterli Eğlence Grupları, Hediye Servisi için Palyaço, Yılbaşında Palyaço, Sünnet Düğünüme nereden Palyaço Kiralayabilirim, İnternetten Palyaço nasıl bulurum, Eniyi Palyaço, Baloncu Palyaço, Boyamacı Palyaço nerdn bulurum ARTIK telaş etmenize gerek yok tüm teleşınıza cevap

Yorum Yapılmamış

Henüz yorum yapılmamış.

Özür dileriz, yorum formu şimdilik kapalı.