Ramazan Etkinlikleri

RAMAZAN ETKİNLİKLER ve ORGANİZASYONU

Ramazan etkinlikleri profesyonel organizasyonlar ramazan şenlikleri daha kaliteli ve eğlenceli istanbul anadolu ve avrupa yakasında bir çok etkinliklere imza atmış olmanın gururunu birlikte yaşamaktayız bu yılda görkemli bir ramazana için sizlerle birlikteyiz

HACİVAT KARAGÖZ :

Gölge oyunu ilk olarak Asya’dan çıkıp Batı’ya doğru yayılmaya başlayan gölge oyunu ülkemizde de ramazan aylarında özellikle çocukların çok sevdiği büyük küçük demeden ramazanı şerifimize farklı bir seda katmaya başlamıştır.
Perde oyunu (gölge oyunu ) sergilenmekte olan karagöz hacivat canlı performans olarakta sergilenmektedir. özel kıyafetleriyle birlikte özellikle sergilemekte olduğumuz canlı perfermansta karagöz hacivat güldürüsü hem mekanlara farklı bir hava katmakta hemde Ramazan tadında akşamlara sahne olmaktadır.

ORTA OYUNU:

Ramazan ayının vazgeçilmezi olan orta oyunu ile birlikte gülmeye devam ediyoruz. ramazan etkimlikleri boyunca şenliklerde organizasyonlarda ve iftar programlarından sonra hoş seda bir güldürü.

AŞUK MAŞUK:

Özel kıyafetleriyle farklı figür ve kareyografileriyle birlikte ramzanda eğlenceye damgasını vuran aşuk ile maşuk.profesyonell arkadaşlar tarafından sergilenen bu dans gösteri hem minik arkadaşların hemde buyuklerin ilgisini çekmektedir.

MEDDAH :

Kendine has uslubları ile özel hikayeler ve derslerle birlikte büyük küçük herkesin sevgilisi meddahlar özel kostum leri ile bu yılda şenlik ve etkinliklerde ramazan akşamlarının vazgeçilmez tadı olacaklar.

FASIL GRUPLARI :

Ramazan bir başkadır fasıl tadı bir başka hava katar akşamlarımıza..ürkiyenin en iddalı ses, saz, sazende, hanende, korist ve solistleri ile zamandan yolculuk.
Artı hizmetler; Dans müziği ; resital ; Ambians müzik; Show grupları ; Greek Müziği ; Düo ; Trio ; Quarted gruplar

Non stop Müzik, Eğlence , Show

Yorum Yapılmamış

Henüz yorum yapılmamış.

Özür dileriz, yorum formu şimdilik kapalı.