Sünnet Dügün Organizasyon

Sünnet koltuğu, sünnet koltuk, sünnet mehter takımı, sünnet palyaçosu, sünnet taht, sünnet taht organizasyonu, sünnet tahtı, süsleme, taht süsleme, taht yeniçeri, volkan, yeniçeri,sandalye, sandalye süsleme, sandalye süslemesi, sandalye süslemeleri, sandalye kiralama, masa süsleme, masa süslemesi, masa süslemeleri, sandalye ve masa süslemeleri, istanbul süsleme hizmetleri,sünnet düğün organizasyonu,

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Organizasyonu:

Son dönemlerde gösterişli bir organizasyon haline geln sünnet taht ve yeniçeri seramonisi; Sünnet çocuklarınında vazgeçilmezi haline geldi. Organizasyonda 4 yeniçeri askeri kıyafetli görevli ( öndeki iki yeniçeri ellerinde meşaleler) sünnet tahtını üzerinde sünnet çocuğuyla birlikte mehter marşı eşliğinde mekana görkemli bir şekilde girişi sağlınıyor. Yürüyüş esnasında volkanlarla görselliğe farklı bir hava katılıyor. Sünnet çocuğunun tüm misafirleri selamlaması tüm davetlilerin masalarının önlerinde sünnet tahtı eşliğinde gezdirilerek sağlanıyor. Son olarak sünnet tahtı sahneye yakın bir yerde fotoğraf çeklimi tebrik ve takı merasiminde yeniçeri askerler taht etrafında nöbet halinde bekliyorlar. Tebrik sonrası salondan sıra ile çıkan yeniçeri askerler bu organizasyon sona eriyor. ( Sünnet tahtı düğün organizasyonu sonuna kadar sahnede kalıyor)

Masa sandalye süsleme organizasyonu

Masa süslemede kullandığımız en kaliteli şanzelize kumaşlarla her mekana uygun 17 renk çeşidimiz ile kaliteden Ödün vermeyen firmamız Sandalye süsleme, sandalye bağlama, sandalye giydirme gibi özel süslemelerde mevcuttur. 17 çeşit renk ile sandalye giydirme ile masa uyumu mekan uyumu sağlamaktadır. Sandalye bağlamasında ise renglerimizde sınır yoktur her renkten mevcuttur. Masa sandalye süslemesi yapan firmamız istanbulun en şık mekanlarında yılların tecrübesi ile 7/24 boyunca Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Masa süsleme, sandalye süsleme, en şık tasarımlarlarımızla hizmetinizdeyiz.
Yakamoz Organizasyon firması olarak Sünnet düğünü, sünnet organizasyonalrında , kır düğünü ve mekan düğünlerinde masa ve sandalye görselleriniz istediğiniz gibi değiştirip sizlerin zevkine göre tasarlıyoruz . Bu çocuğunuz en özel ve heyecanlı gününde sizlerinde telaşesini ortak oluyoruz en şık sünnet düğünlerini sizlerin zevkine göre hazırlıyoruz.

Balon süsleme organizasyonu :

Sünnet Düğün Organizasyonlarında balon süsleme, balon kemer, balon papatyalar, balon dekorasyon, balon sütunlar, balon nazar boncuğu, sünnet baskılı balonlar, nazar boncuklu balonlarla; sünnet salonlarını, restorantları yada kır düğünü tercihi için kır düğün mekanlarını sünnet düğünü konseptine uygun görsellerle zenginleştiriyoruz.

Volkan konfeti organizasyonu:

Sünnet düğün organizasyonlarında konfeti, volakn, havai fişek, iç mekan kır düğün mekanlarında mehtermarşı eşliğinde deki çıkışlarda volkan gösterisi, konfeti gösterisi, havai fişek gösterisi düğünümüze inanılmaz bir renk katmaktadır, sünnet düğün davet organizasyonlarının olmazsa olmazları arasında kendisine yer bulan konfeti, volkan, hizmetini vermekteyiz.

Palyaço Hizmeti:

Yakamoz organizasyon palyaçopalyaço grubu olarak ; Marmara bölgesinde ki tüm illerde faaliyet göstermekteyiz.Animasyon hizmetlerinde geniş bir sektör yelpazesine sahip olan bu branşta ; Animatör, kostüm karekterler ve palyaçolarımız eğlenceli bir işle meşgul olmalarına rağmen işlerini ciddiyetle uygulamktadırlar.

Yorum Yapılmamış

Henüz yorum yapılmamış.

Özür dileriz, yorum formu şimdilik kapalı.